ANA SAYFA ı ÜRÜNLERİMİZ ı HAKKIMIZDA ı ETKİNLİKLERİMİZ ı HABER ve DUYURULAR ı İNSAN KAYNAKLARI ı İLETİŞİM

Hakkımızda

Savaş Medikal 1993 yılında, hastane ve laboratuarlara, cihaz ve teşhis kitleri temin etmek için kurulmuştur. Firmamız 1998 yılından bu yana Mikrobiyoloji, Biyokimya, Acil Laboratuarları için üretim yapan, konusunda öncü dünya markalarının Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, CE, ISO, FDA, TUV gibi kalite sertifikalarına sahiptir.

En son teknolojik yöntemlerle üretilen, kolay kullanım avantajlarına sahip, kesinliği onaylanmış bu ürünleri ülkemiz insanlarının hizmetine sunmuş olmak bizim için ayrı bir kıvanç kaynağıdır.

Savaş Medikal Türkiye'nin her köşesine hizmet vermekte, pazarlama ve satış faaliyetlerini, yurt geneline dağılmış bayilerimiz ve bölge satış sorumlularımız aracılığıyla yapmakta, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

Daima "Yenilik" düşüncesini benimseyen Savaş Medikal, sektör ve piyasadaki araştırmalarını, bünyesindeki tecrübeli araştırma ekibiyle sürdürmektedir.

Şirketimiz sağlık sektöründe hizmet veriyor olmanın sorumluluğu ilkesini ve güvenirliğini koruyarak, insanımıza en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sunmaktadır.
 
Bu sayfalar en iyi IE 8.0 ve daha üstü tarayıcılar ve 1024x768 çözünürlük ile görüntülenir.
Sitede kullanılan materyaller Savaş Medikal'in yazılı izni olmaksızın kopyalamanız sizi yasal zorluklara sokabilir. Ürün özellikleri ve resimlerinde haber vermeksizin değişiklik yapabilir.
20 Haziran 2018 Çarşamba