Hakkımızda

Savaş Medikal 1993 yılında, hastane ve laboratuvar , cihaz ve teşhis kitleri temin etmek için kurulmuştur. Şirketimiz 1998 yılından bu yana Mikrobiyoloji, Biyokimya, Acil Laboratuvar için üretim yapan, alanında öncü Dünya markalarının Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığımız ürünler, Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretilmekte olup, CE, ISO, FDA, TUV gibi kalite sertifikalarına sahiptir.

En son teknolojik yöntemlerle üretilen, kolay kullanım avantajlarına sahip, kesinliği onaylanmış bu ürünleri topluma maksimum fayda sağlamak amacıyla sunmak, bizim için ayrı bir kıvanç kaynağıdır.

Savaş Medikal A.Ş Türkiye’nin her köşesine hizmet vermekte, pazarlama ve satış faaliyetlerini, yurt geneline dağılmış bölge satış sorumlularımız ve bayilerimiz aracılığıyla yapmakta, her geçen gün pazar payını artırmaktadır.

Daima “Yenilikçi” düşüncesini benimseyen Savaş Medikal, sektör ve uluslararası pazardaki araştırmalarını, bünyesindeki tecrübeli araştırma ve teknik ekibiyle sürdürmektedir.

Şirketimiz sağlık sektöründe hizmet veriyor olmanın sorumluluğu ilkesini ve güvenirliğini koruyarak, toplumumuza en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda sunmaktadır.

Savaş Medikal olarak misyonumuz; bilgi ve ileri teknolojiyi etkin kullanarak etik ilkelerden asla ödün vermeden, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyeti ile uluslararası pazarda kurumsal sorumluluk bilincini kullanarak güvenilir bir sağlık hizmeti sunmaktır.

Savaş Medikal olarak vizyonumuz; ülkemizde ve dünya genelinde hizmet veren medikal firmalar arasında geniş ürün yelpazemiz ve artan marka bilinirliğimiz ile en güvenilir ve en yenilikçi firmalardan biri olmaktır.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Takım Çalışması
  • Doğruluk- Dürüstlük Ve Şeffaflık
  • İnsana Doğaya Ve Çevreye Saygı
  • Yenilikçilik- Değişime Ve Gelişime Açıklık
  • Tutarlılık- Güvenilir Hizmet

Savaş Medikal

Sertifikalar